نهال انگور بلک کارنت

نهال انگور بلک کارنت

نهال انگور بلک کارنت 

آیا توت سیاه انگور است؟ انگور فرنگی چه تفاوتی با انگور سیاه دارد؟

بسیاری از مردم دوست دارند در تابستان انگور بخورند. انگور فرنگی چه تفاوتی با انگور سیاه دارد؟ یک نوع کشمش توت سیاه در بازار وجود دارد ، بنابراین برخی از مردم تصور می کنند که انگور سیاه و انگور یک چیز است ، بنابراین تفاوت انگور سیاه با انگور چیست؟

 

تفاوت انگور سیاه و انگور

 توزیع متفاوت نام علمی دانه سیاه توت سیاه همچنین به عنوان توت سیاه ، میوه لوبیا سیاه ، آلو ارغوانی ، عقرب ، درختچه کوچک ، میوه بالغ آن توت سیاه کوچک است که به طور گسترده در نیمکره شمالی توزیع شده است .

 

 

انگور بلک کارنت
انگور بلک کارنت

اندازه های مختلف

انگور سیاه بسیار کوچکتر از انگور است. میوه واحد انگور سیاه حدود 2G است ، در حالی که میوه واحد انگور حدود 8-10 گرم است. پوست انگور سیاه تیره و زیبا ، بدون یخ زدگی میوه است ، در حالی که پوست انگور سیاه و سفید آبی است ، مانند رنگ روشن ، و یک لایه از یخ زدگی میوه سفید در سطح آن دیده می شود. نه تنها این ، انگور سیاه پس از چیدن ، بدون خوشه ، تک میوه است ، اما انگورها عموماً بصورت خوشه ای به فروش می رسند .

علاوه بر این ، از نظر اندازه دانه ، دانه های توت سیاه بسیار کوچک هستند و پس از خشک شدن نمی توانند آنها را چشید. دانه های انگور نسبتاً بزرگ هستند ، که به وضوح می توانم آنها را احساس کنم .

 

طعم متفاوت

انگور سیاه بسیار ترش است. طعم خاصی دارد. مردم عادت ندارند. گوشت انگور سیاه ، سخت و ترد است. طعم شیرین و طعم خوبی دارد. (این مقاله به طور انحصاری توسط WYH ، ویرایشگر sihai.com گردآوری شده است .

عادات رشد

توت سیاه دوستدار نور است و در برابر سرما مقاوم است. می توان آن را با بذر ، قلمه یا نوار تکثیر کرد. پرورش و مدیریت آن آسان است. ارزش اقتصادی بالایی دارد و برای توسعه در مناطق سردسیر شمال چین مناسب است. در Heilongjiang ، Liaoning ، مغولستان داخلی و استانهای دیگر ، تعداد زیادی از معرفی و کشت. میوه سرشار از ویتامین ها ، قندها و اسیدهای آلی است ، به ویژه ویتامین C ، که عمدتا برای تهیه مربا ، شراب و نوشیدنی استفاده می شود.

انگور می تواند در انواع خاک مانند ساحل رودخانه ، زمین قلیایی شور ، دامنه تپه و غیره رشد کند ، اما شرایط مختلف خاک تأثیرات متفاوتی بر رشد و نتایج انگور دارد. (این مقاله به طور انحصاری توسط WYH گردآوری شده است ،

مشتریان عزیز جهت خرید نهال یا خرید این رقم نهال میتوانید از طریق شماره های پایین صفحه با ما در تماس باشید. نهالستان ارغوان گردو با متخصصین و کارشناسان نهال و باغداری در خدمت مشتریان عزیز بوده و پشتیبانی مشتریان عزیز تا روز رشد و سبز شدن نهال ها بصورت شبانه روزی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

ارتباط با تلگرام

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها