لیست قیمت انواع نهال گردو

قیمت نهال گردو

در ‌این مقاله از نهالستان ارغوان نهال به معرفی و لیست قیمت انواع نهال گردو خواهیم پرداخت تا شما عزیزان بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. همچنین قیمت نهال دوساله گردو، قیمت نهال سه ساله گردو و قیمت نهال 5 ساله را بررسی خواهیم کرد.
البته این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت به تنهایی نباید فاکتور تاثیرگذاری در انتخاب نهایی باشد. در ادامه، جدول لیست قیمت نهال گردو را برای شما تهیه کرده ایم. طبق این لیست، قیمت نهال گردو توسرخ بالاترین و قیمت نهال گردو تویسرکان پایین ترین قیمت را دارد.

قیمت نهال گردو | لیست قیمت انواع نهال گردو 

برخلاف تصور مردم گردوها تنوع بسیار زیادی دارند که با توجه به منطقه و شرایط آب و هوایی هرکدام در منطقه‌ای متفاوت کشت می‌شوند. امروزه با وجود انواع مختلف نهال‌های گردو، در هر منطقه‌ای می‌توان به کشت و تولید گردو پرداخت. هرچند بهترین منطقه برای کشت گردو مناطق سردسیری است اما برخی از نهال‌های گردو نیز در مناطق گرمسیری به خوبی رشد می‌کنند. بنابراین در هر شهری هستید می‌توانید از مزایای کاشت نهال گردو بهره مند شوید.

نهال گردو

قیمت به تومان نهال گردو قیمت به تومان

1. چندلر 

  120.000 الی 250.000

8. تویسرکان

50.000

2. فرنور

  120.000 الی 250.000 9. کانادایی

150.000

3. خوشه‌ای اسرائیلی

70.000 10. روند

130.000

4. فرانکت

130.000 11. پکان

130.000

5. پدرو 130.000 12. توسرخ

250.000

6. ژنوتیپ برتر

100.000 تا 150.000 13. شیلی

130.000

7. لارا 130.000 14. هاروارد

130.000

اگر به دنبال خرید نهال گردو هستید این مطلب را تا انتها بخوانید تا با بهترین نهال‌های گردو به همراه قیمت نهال گردو آشنا شوید.

1.  قیمت نهال گردو چندلر | گونه‌ای بی نظیر در باردهی و کیفیت

قیمت نهال گردو چندلر از 120 تا 250 هزار تومان است. 

قیمت نهال گردو چندلر

بهترین منطقه برای کاشت نهال گردو چندلر، مناطق معتدل و نسبتا سردسیر است. برای عملکرد بهتر نهال نیاز است ارتفاع از سطح دریا 1000 تا 1500 باشد. نهال گردو چندلر پس از بلوغ تا حدود 50 سالگی به محصول دهی خود ادامه می‌دهد.
همچنین به دلیل کیفیت مرغوب چوب درخت چندلر، پس از آن می‌توانید از فروش چوب درخت گردو به درآمد برسید. دیر گل بودن نهال گردو چندلر خیال شما را از سرمای بهاره راحت می‌کند و نهال در فصل بهار در امان خواهد بود.‌ این نهال در اکثر استان‌های کشور قابل پرورش است. همچنین باتوجه به میزان باردهی بالا و کیفیت گردو چندلر،‌ این نهال انتخاب مناسبی برای سرمایه گذاری است.

2. قیمت نهال گردو فرنور | مقاوم در برابر سرما و باکیفیت

قیمت نهال گردو فرنور از 120 تا 250 هزار تومان است. 

قیمت نهال گردو فرنور

نهال گردو فرنور نسبت به سرما بسیار مقاوم است و با خیال راحت می‌توانید در مناطق سردسیر به پرورش ‌این گردو بپردازید. بهار فصل جوانه زدن ‌این نهال فرانسوی است.
نهال گردو فرنور زود محصول می‌دهد و انتظار کمی ‌برای رسیدن به تولید و سودآوری آن نیاز است! نهال گردو فرنور تقریبا بعد از 3 یا 4 سال شروع به تولید محصول گردو می‌کند.(و یکی از دلایل بالا بودن قیمت نهال گردو فرنور شاید همین موضوع باشد).
‌این نهال بعد از رسیدن به بلوغ در هر هکتار، حدود 8 تن گردو به شما تحویل می‌دهد. گردو فرنور از لحاظ شکل ظاهری و رنگ فوق العاده است و می‌تواند مشتریان زیادی را مجذوب خود کند. پوست نازک و مغزهای خوشمزه آن کیفیت گردوهای ‌این نهال را افزایش می‌دهد.

3. قیمت نهال گردو خوشه‌ای | قیمت مناسب $ و کیفیت بالا

قیمت نهال گردو خوشه ای 70 هزار تومان است. 

قیمت نهال گردو خوشه ای
قیمت نهال گردو

منشا بهترین نهال‌های گردو خوشه‌ای، فرانسه است که کیفیت بالایی دارند، در صورتی که ارقام دیگر نهال گردو خوشه‌ای گردوی ریز و باردهی متوسطی دارند.  به‌این نکته مهم توجه کنید تا پس از به ثمر نشستن نهال با سردرگمی‌ و تعجب روبرو نشوید.
در این لیست قیمت انواع نهال گردو ، نهال گردو خوشه ای پایین ترین قیمت را دارد. نهال گردو خوشه‌ای در مناطق نسبتا سردسیر بهترین عملکرد را خواهد داشت. نکته مهمی‌که ‌این نهال را از بقیه نهال‌ها متمایز می‌کند قیمت مناسب آن در کنار کیفیت خوب است. پس اگر در ابتدای راه هستید وبه دنبال نهالی با قیمت مناسب هستید نهال گردو خوشه‌ای در این لیست قیمت انواع نهال گردو انتخاب بی نظیری است.

4. قیمت نهال گردو فرانکت فرانسوی | رشد و کیفیت بالا

قیمت نهال گردو خوشه ای 130 هزار تومان است. 

لیست قیمت انواع نهال گردو - فرانکت

نهال گردو فرانکت دارای رشد بالایی است که به دلیل کیفیت بالای آن میزان تولید جهانی آن از باقی ارقام گردو بالاتر است. نهال گردو فرانکت دیر گل می‌دهد و در سرما آسیبی نمی‌بیند همچنین در برابر گرمای تابستان هم مقاوم است. ‌
این نهال در اکثر نقاط کشور قابلیت رشد دارد فقط نکته مهمی‌که باید توجه کنید ‌این است که گیاه در برابر کم آبی حساس است و باید به صورت مداوم آبیاری کنید. ارتفاع 500 تا 1500 مناسب کشت ‌این نهال است و با افزایش ارتفاع عملکرد نهال کاهش می‌یابد.

5. قیمت نهال گردو پدرو |عمر اقتصادی بالا

قیمت نهال گردو پدرو در دسته ارقام متوسط قرار می‌گیرد و قیمت نهال آن در حدود 130 هزار تومان است.

قیمت نهال گردو | پدرو
قیمت نهال گردو

نهال گردو پدرو در مناطق سردسیر بهترین عملکرد را دارد. یکی از نکات مهمی‌که باید به آن توجه کنید‌ این است که ‌این نهال اصلا برای مناطق گرمسیر مناسب نیست. اگر در منطقه‎ای هستید که تابستان خنکی دارد می‌توانید‌ این نهال را انتخاب کنید.
منشا‌ این نهال آمریکایی است و نسبت به دیگر ارقام گردو دو هفته زودتر به میوه دهی می‌رسد. ‌این نهال در هر هکتار حدود 6 تن محصول می‌دهد و با عمر اقتصادی بیش از 100 سال فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری خواهد بود. در این لیست قیمت انواع نهال گردو ، نهال گردو پدرو قیمت مناسبی دارد.

6. قیمت نهال گردو ژنوتیپ برتر | مقاومت بالا

قیمت نهال گردو ژنوتیپ برتر در حدود قیمت 100 تا 150 هزار تومان است.

لیست قیمت انواع نهال گردو - ژنوتیپ برتر

نهال گردو ژنوتیپ برتر نسبت به بیماری‌ها و آفات مقاومت بالایی دارد. گردو ژنوتیپ برتر پوست نازکی دارد و مغز آن به راحتی جدا می شود. این نهال دیر گل ده است و از سال اول به باردهی خوبی می رسد.

7. قیمت نهال گردو لارا |بسیار حساس

قیمت نهال گردو لارا 130 هزار تومان است. 

قیمت نهال دوساله گردو

نهال گردو لارا برای مناطق معتدل مناسب است چرا که زود گل می‌دهد و تحمل سرمای بهار را ندارد. به آب و هوای سرد و یا گرم حساس است و اگر شرایط مناسبی داشته باشد نهال پربازده‌ای است و می‌توانید تجربه تجارت خوبی را با آن داشته باشید.

8. قیمت نهال گردو تویسرکان | ارزش غذایی و شهرت خیلی بالا

قیمت نهال گردو تویسرکان 50 هزار تومان است. 

قیمت نهال گردو تویسرکان
قیمت نهال گردو

نهال گردو تویسرکان یکی از برترین انواع گردوی ایرانی است که در جهان نیز شهرت خاص و عام دارد. این نهال با توجه به اینکه زود گل می‌دهد برای موارد تجاری مناسب نیست و برای استفاده باغداران مناسب است.
نهال گردو تویسرکان به آب زیادی نیاز دارد و باید به شرایط آب و هوایی منطقه دقت زیادی شود. امگا3 موجود در گردو تویسرکان از ماهی و تخم مرغ هم بالاتر است که به بهبود سلامتی کمک بسزایی می‌کند. در این لیست قیمت انواع نهال گردو ، نهال گردو تویسرکان قیمتی مناسب همراه با مزایای فوق العاده دارد.

9. قیمت نهال گردو کانادایی ارغوان |مرغوبیت مغز و عملکرد بالا 

قیمت نهال گردو کانادایی در حدود 150 هزار تومان است.

قیمت نهال گردو کانادایی

نهال گردو کانادایی جزو نهال‌های دیرگل و زود بازده است که با رعایت اصول و رسیدگی درخت بالغ آن، قابلیت برداشت 15 تن گردو در هر هکتار را دارد. مرغوبیت مغز و عملکرد بالا از ویژگی‌های بارز این نهال است که آن را جزو برترین نهال‌ها قرار می‌دهد.

10. قیمت نهال گردو روند

قیمت نهال گردو روند 130 هزار تومان است. 

قیمت نهال سه ساله گردو

منشا این نهال گردو کشور ایتالیا است. این نهال زود بازده است و رشد سریعی دارد. این نهال یکی از دیربرگ ده‌ترین ارقام در فصل بهار است که بعد از 21 روز از گردوهای بذری شروع به برگ دهی می‌کند. عمر اقتصادی این نهال بیش از 100 سال است.

11. قیمت نهال گردو پکان | مناسب مناطق گرمسیری

قیمت نهال گردو پکان 130 هزار تومان است. 

قیمت نهال گردو پکان

نهال گردو پکان برای مناطق گرمسیری مناسب است و رشد خوبی دارد. منشا گردو پکان به آمریکا برمی‌گردد. میزان بالای اسید اولئیک در پکان این گیاه را متمایز کرده است. در برخی از ارقام پکان، میزان اسید اولئیک حتی به بیش از دو برابر گردوی معمولی هم میرسد.

12. قیمت نهال گردو توسرخ | قرمز بودن مغز

قیمت نهال گردو توسرخ 250 هزار تومان است. 

قیمت نهال گردو تو سرخ

یکی از نکات مهمی که این نهال را متفاوت از بقیه کرده است قرمز بودن مغز گردوی آن است، همچنین تنه نهال این گردو کمی مایل به قرمز است. این نهال دیر گل است و به همین علت برای مناطق سردسیر انتخاب مناسبی است.
کیفیت بالا و تفاوت آن فرصت تجاری خوبی را برای باغداران ایجاد کرده است و قیمت نهال گردو توسرخ را افزایش داده است. مغز این گردو به راحتی از پوست آن جدا می‌شود. منشا این نهال لهستان است. در این لیست قیمت انواع نهال گردو ، نهال گردو توسرخ بالاترین قیمت را دارد.

13. قیمت نهال گردو شیلی |کاغذی ترین گردو دنیا

قیمت نهال گردو شیلی 130 هزار تومان است. 

قیمت نهال سه ساله گردو - شیلی

منشا این نهال همانطور که از نامش پیداست به کشور شیلی برمی گردد. گردو شیلی عملکرد بسیار بالایی دارد و کیفیت مغز آن بالاست. لقب این گردو در دنیا کاغذی ترین گردو است طوری که مغز گردو حتی از پوشش گردو هم دیده می‌شود. گل دهی و باردهی از سال اول باعث شده این نهال جزو یکی از برترین نهال‌های گردو تجاری باشد.

14.  قیمت نهال گردو‌ هاروارد |عملکرد بالا

قیمت نهال گردو هاروارد 130 هزار تومان است. 

قیمت نهال دوساله گردو - هاروارد

نهال گردو ‌هاروارد آمریکایی یکی از ارقام تجاری نهال گردو است که به‌علت دیرگل دهی، باردهی زودرس و عملکرد بالای آن همیشه در صدر انتخابات قرار می‌گیرد. این نهال نسبت به بیماری بلایت مقاوم است.

قیمت نهال گردو

در این مطلب لیست قیمت انواع نهال گردو (14 نوع نهال گردو) همراه با ویژگی های مهم هر رقم برای شما شرح داده شد. قطعا هنگام خرید، موضوع قیمت نهال گردو یک فاکتور مهم می باشد؛ اما نباید تنها به این فاکتور دقت کنید و پارامترهای مهمی چون جغرافیا، نوع خاک، دمای هوا، بازار فروش و… را باید مدنظر داشت.
در این مقاله قیمت نهال دوساله گردو و قیمت نهال سه ساله گردو را بررسی کردیم تا با آگاهی بیشتری نسبت به خرید نهال گردو اقدام کنید.

تلاش ما در این مقاله آشنایی شما با قیمت نهال گردو بود. در صورتیکه در خصوص هر نوع نهال گردو سوالی داشتید، کارشناسان ارغوان نهال https://www.nahalarghavan.com آماده ارائه مشاوره رایگان و راهنمایی شما عزیزان در خصوص انتخاب نوع نهال مناسب می باشند.

تماس با ما

شماره تماس ارغوان نهال

‫2 نظر ارسال شده در “لیست قیمت انواع نهال گردو

    • ارغوان نهال :

      سلام دوست عزیز طبیعی است که قیمت نهال‌های گردو باتوجه به نوع نهال متفاوت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

ارتباط با تلگرام

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها