مقایسه انواع نهال گردو {جدول مقایسه}

مقایسه انواع نهال گردو

اگر به دنبال احداث باغ گردو و کسب سرمایه هستید، در قدم اول باید بهترین نوع نهال گردو را انتخاب کنید تا باغ پرباری داشته باشید. اگر برای انتخاب و خرید نهال گردو تردید دارید، ما در این مقاله با مقایسه انواع نهال گردو به شما کمک می کنیم تا بتوانید بهترین نهال گردو را انتخاب و خریداری کنید. همچنین می‌توانید زمانی که بین چند گزینه مردد بودید، با مراجعه به این لیست و بررسی خصوصیات انواع نهال گردو انتخاب خود را آسان کنید.

مقایسه انواع نهال گردو

در زمان خرید نهال گردو توجه به منطقه کاشت نهال و انواع نهال گردو از نکات مهمی است که باید به آن توجه کرد. به همین علت در این مقاله به مقایسه انواع نهال گردو و خصوصیات انواع نهال گردو می‌پردازیم تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. اگر زمانی بین چند گزینه برای انتخاب نهال شک داشتید، می توانید با مراجعه به این لیست بهترین نهال گردو را انتخاب کنید.
انتخاب نهال گردو پربازده تاثیر بسزایی در احداث باغ گردو دارد و به شما اطمینان خاطر بابت توسعه باغ گردو می دهد. برای انتخاب بهترین نهال گردو به دنبال بهترین انتخاب باشید.

خصوصیات انواع نهال گردو و مقایسه آن‌ها

[table id=6 /]

مقایسه گردو چندلر و فرنور

یکی از سوالاتی که خیلی در ذهن مشتریان شکل می‌گیرد، این است که، گردو فرنور بهتر است یا چندلر. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا مقایسه کاربردی و جامع از این دو نهال داشته باشیم تا به شما در تصمیم گیری بهتر انتخاب نهال کمک کند.

✔️ منشا درخت:

?️ گردو چندلر پیوندی، آمریکایی است.

?️ گردو فرنور پیوندی، فرانسوی است.

✔️ گرده افشان:

گرده افشان مناسب برای درخت گردو چندلر (گردو فرانکت پیوندی) است.

گرده افشان مناسب برای درخت گردو فرنور (گردو فرنت و روند پیوندی) است.

✔️ مناسب کاشت:

?️ گردو چندلر مناسب کاشت در ارتفاع 0 تا 1500 متر فاصله از سطح دریا و به سرمای بهاره مقاوم است.

?️ گردو فرنور مناسب کاشت در ارتفاع 1500 تا 2500 متر فاصله از سطح دریا و به سرمای زمستانه مقاوم است. جوانه های گردو فرنور ۷۰۰-۱۵۰۰ ساعت دمای زیر ۷- درجه سانتیگراد را تحمل می‌کند.

✅ هر دو نهال، پایه کوتاه و نهایت رشد آن‌ها تا ۵ متر است.

✅ هر دو نهال، تقریبا ۱۵ اردیبهشت ماه شروع به جوانه زنی میکنند و دیربرگده هستند.

با بررسی و مقایسه لیست بالا می توانید بهترین نهال گردو سازگار با منطقه خود را انتخاب کنید. برای خرید انواع نهال گردو می توانید با کارشناسان ارغوان نهال در ارتباط باشید. نهالستان ارغوان نهال کلیه نهال ها را با گواهی بهداشت و ضمانت نامه برای مشتریان در سراسر کشور ارسال می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

ارتباط با تلگرام

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها