تعبیر خواب گردو

تعبیر خواب گردو

تعبیر خواب گردو به طور کلی نماد خوش شانسی است و به بخت خوش دلالت دارد. اگر خواب گردو دیدید بهتر است بر روی کارهایی که در دست دارید تمرکز کنید و به نحو احسن انجام دهید تا اتفاقات خوشایندی برایتان اتفاق بیفتد. تعبیر خواب احداث باغ گردو و مراقبت از آن به معنای انرژی‌های مثبت در اطراف شماست. تعبیر خواب گردو شکل های متفاوتی دارد از خرید نهال گردو تا چیدن آن گرفته  که در این مقاله از نهالستان ارغوان به بررسی 17 نوع متفاوت از تعبیرخواب گردو و تعبیر خواب گردو سبز می‌پردازیم تا بتوانید این رویای خوش را بهتر تفسیر کنید.
در ضمن زمان خواب دیدن نیز در تعبیر خواب گردو بسیار اثرگذار است؛ چراکه خواب‌های بعد از طلوع آفتاب تعبیر خاصی ندارند و مهم نیستند.

تعبیر خواب گردو حضرت یوسف

گردو در خواب به معنای روزی و کار است. خوردن مغز گردو بدون پوست در خواب به معنای کسب روزی از راه سخت است.
از نظر حضرت یوسف شکستن گردو در خواب و خوردن مغز آن یعنی در زمان کوتاه به ثروت می رسید.

تعبیر خواب گردو ابن سیرین

تعبیر خواب گردو به‌معنی به دست آوردن مال با سختی است. تعبیر خواب بازی کردن با گردو به معنای دشمنی و خصومت با فردی است.

1. تعبیر خواب گردو خوردن

گردو خوردن در خواب به معنای رسیدن به لذت و آرامش و فراموشی مشکلات است. اگر چنین خوابی دیدید می توانید مکان یا محیط خود را تغییر دهید تا آرامش بیشتری نصیبتان شود.

2. تعبیر خواب شکستن گردو از حضرت یوسف

شکستن گردو در خواب به معنای به دست آوردن سریع پول و ثروت است.

3. تعبیر خواب گردو چیدن

اگر در خواب ببینید که از درخت، گردو می چنیند به معنای نازل شدن بلا است.

4. تعبیر خواب درخت گردو از حضرت یوسف

درخت گردو در خواب نشانه بسیار مثبتی است. اگر در خواب درخت گردو دیدید، به معنای وجود انرژی‌های مثبت در اطراف شما است. تلاش کنید تا این انرژی‌های مثبت را جذب و تقویت کنید.

5. تعبیر خواب گردو با پوست سبز

تعبیر خواب گردو با پوست و بدون پوست تفاوت بسیاری دارد. تعبیر خواب گردو با پوست نشانه خوبی نیست و به معنای به دست آوردن مالی حرام است که آگاهانه از آن استفاده می کنید. همانطور که گردو با پوست دست را سیاه و بدرنگ می کند، دیدن خواب گردو با پوست هم نشان‌دهنده آلوده شدن است.

حال اگر در خواب ببینید که مقداری گردو با پوست دارید، همانطور که بیان شد، نشان‌دهنده به دست آوردن مال حرام است. اگر گردو با پوست را دور بریزید یعنی مرتکب گناه نمی شوید و از آن گناه با تقوا دروی می کنید.

اگر ببینید گردو را پوست می کنید و مغز آن را می خورید، تعبیرش این است که مالی که از کاری حرام به دست می آورید، برای شما دوامی نخواهد داشت.

اما مغز گردو به معنای کسب مال حلال است و هرچه این مغز سفیدتر و سالم‌تر باشد کسب مال حلال‌تر و لذت‌بخش‌تر خواهد بود.

6. تعبیر خواب گردو با پوست چوبی و قهوه ای

دیدن خواب گردو با پوست سخت، به معنای به دست آورزدن مال با سختی است.

7. تعبیر خواب خریدن گردو (خریدن گردو در خواب)

اگر ببینید در حال خرید گردو هستید به معنای آن است که وسیله یا وسایل منزلتان را نوسازی خواهید کرد.

8. تعبیر خواب گردو دادن به دیگران

اگر در خواب ببینید به دیگران گردو می دهید نشان‌دهنده این است که علاقه دارید ایده‌های خود را با دیگران تبادل کنید و به اشتراک بگذارید.

9. تعبیر خواب گرفتن مغز گردو از دیگران

اگر در خواب ببینید از شخص یا اشخاصی گردو دریافت می کنید، به این معناست که دوستی شما با آن شخص یا اشخاص تمام خواهد شد.

10. تعبیر خواب مغز گردو از حضرت یوسف

اگر در خواب ببینید مغز گردویی که می شکنید سالم است نشان‌دهنده این است که نتیجه تمام تلاش‌هایتان به ثمر می نشیند و پایان خوشی خواهد داشت.

11. تعبیر خواب مغز گردو سیاه و خراب

اگر در خواب ببینید مغز گردویی که می شکنید سیاه است نشان‌دهنده این است که پایان تلاش‌هایتان احساسات تلخ و ناخوشآیند است و همچنین در روابط به معنای جدایی شما از فرد دیگری است.

12. تعبیر خواب آشپزی با مغز گردو

اگر در خواب ببینید که مشغول آشپزی با گردو هستید به این معناست که به انجام کارهای بزرگ علاقه دارید. تعبیر این خواب این است که در انجام کارهای پیش رو با دقت بیشتری عمل کنید و به اصطلاح بی گدار به آب نزنید تا به موفقیت برسید.
اگر غذایی که شما با گردو آماده کرده اید را همه دوست دارند نشان از آن دارد که ایده تجاری شما مورد توجه و تایید دیگران قرار خواهد گرفت اما اگر غذای شما با استقبال روبرو نشد به این معناست که ایده شما با شکست روبرو می شود.

13. تعبیر خواب روغن گرفتن از گردو

اگر در خواب ببینید از مغز گردو روغن می گیرید به این معناست که از فرد خسیسی مال و اموال به دست می آورید و نشانه سعادت و رشد مادی است.

14. تعبیر خواب گردو آسیاب شده

تعبیر خواب گردو اسیاب شده به معنای این است که امکان پرداخت قرض و بدهی‌هایتان فراهم خواهد شد.

15. تعبیر خواب گردو روی درخت

اگر در خواب گردو را بر روی شاخه درخت ببینید به این معنی است که به یکی از همسایته‌هایتان کمک مالی خواهید کرد و در عوض از دعای خیر او برخوردار می شوید و عاقبت به خیر خواهید شد.

16. تعبیر خواب آشپزی با گردو

اگر در خواب ببینید با گردو در حال آشپزی کردن هستید، نشان‌دهنده این است که در سرمایه گذاری ایده خلاقانه ای به ذهنتان می‌رسد و آن را عملی خواهیذ کرد. عقل و احساس خود را به کار بگیرید و روی استراتژی‌های کسب ثروت تمرکز کنید.

17. تعبیر خواب گردو برای زن حامله

اگر زن حامله ای در خواب ببیند که مشغول چیدن گردو است نشان‌دهنده سلامتی نوزاد و خیر و برکت بعد از به دنیا آمدنش است.
اگر ببیند که گردوهای زیادی در دست دارد و یا می خرد نشان‌دهنده لذت‌های زندگی است که به مرور به زندگی اش اضافه می شود.

اگر زن حامله در خواب ببیند که فقط مشغول شکستن گردو است، به معنای این است که صاحب فرزند پسر می شود و اگر از مغز گردو بخورد نشان‌دهنده داشتن فرزند دختر است.

داشتن گردو در خواب به معنای به دست آوردن سود و منفعت از فرد خسیس است. داشتن تعداد زیادی گردو تعبیرش دشمنی است

جمع بندی: تعبیر خواب گردو

در این مطلب 17 نوع تعبیر خواب را بررسی کردیم که راهنمای کاملی برای افرادی است که به دنبال جامع‌ترین تعبیر خواب گردو هستند.
انواع خواب گردو بسیار است و تفاوت‌های بسیاری باهم دارند و باید با توجه به نوع خواب، تعبیر آن را بررسی کنید. هر نوع خواب گردویی دیده باشید، اینجا می‌توانید تعبیر آن را بررسی کنید.

‫22 نظر ارسال شده در “تعبیر خواب گردو

 1. mina mousavi :

  من ماه پیش خواب دیدم که گردو می خورم و بعد از چند روزش تو یکی از مصاحبه های استخدامی قبول شدم و الان سرکار میرم و درسته

 2. yasamin :

  خواب دیدم از درخت گردو، در حال چیدن گردوهای درشتم به جای گردوهای ریز روی درخت. این به چه معنیه؟

 3. راه خدا :

  دیشب خواب دیدم که تو مسیری دارم راه میرم و در بین راه گردوهایی رو زمین بود و من برمیداشتم و داخل کیسه ای می ریختم. تعبیرش چیه؟ لطفا بگین شرایطی دارم که تعبیر خواب هام برام خیلی اهمیت داره

 4. هستی :

  چرا اینقد تعبیر خواب واستون مهمه دوستان که زندگی تون رو براساس خواب هاتون میچینین؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

 5. مصطفی :

  سلام. یکی از همکاران در خواب دیده که بنده کیسه‌ی گردویی در دست دارم و به هر کدام از همکاران یکی دو مشت گردو میدهم و نوبت به ایشان که رسید چون آخرین نفر بودند و گردوها نزدیک به اتمام ، سهم ایشان به عنوان نفر آخر همراه با کمی خاک و کاه بوده. و سپس با صدای اذان صبح گویا از خواب بیدار شده اند. برایم جالب شد تعبیر خواب را بدانم. سپاسگزار خواهم شد از تعبیر خواب بنده را مطلع فرمایید.

  • حمیدالعید :

   پوست گردو اگه سبز باشه روزی حرام هست وای اگر نباشه به معنایه روزی حلال در راه سخت به دست امده

 6. رها :

  سلام
  من خواب دیدم گردوهای درشت و سبز روی درخت‌های گردو هست چنتا رو چیدم ولی وقتی گاز زدم دیدم آبدار و ترشه
  معنی و تعبیر اگر لطف کنید و بفرمایید ممنون میشم

  • لیا :

   سلام ، وقت بخیر.
   من خواب دیدم کنار خونه مون یه منطقه وسیعی شُل هست مثل دوران جنگ و این منطقه سیم خار دار دار و اینجا قبلاً جنگ بوده و حتی چند تیکه از همون رو هم دیدم (جنگ رو و شهدا رو) بعد برگشتم انگار دوباره به زمان حال و بعد از این سیم خار دارها گردو آویزون بود عین درخت با پوستهای قهوه ای و من و مامانم اونها رو چیدیم و توی بیشتر اونها سالم بود . تعبیر خواب این چیه؟

 7. F :

  سلام خواب دیدم چندین نفریم که از درختان گردو ..گردوهایی با پوست سبز و هرکدوم که بزرگتر هستند میچینیم و هر کسي که گردوهایش بزرگتر و سنگین تر باشند پول بیشتری می‌گیرد. تعبیر این خواب چی میشه ؟

  • فاطمه :

   سلام من خاب دیدم رفتم پای درخت گردو ک قبلا گردوهای آن را چیده بودن ولی من با نگاه کردن روی زمین چند تا گردو پیدا کردم

  • را :

   اینکه تعبیرش خیلی راحته که
   با توجه به اینکه حضرت یوسف ( ع ) گردو رو به کار و روزی تعبیر کردن، یعنی اینکه هر کی گردو های سنگین و بزرگتری داره پول بیشتری بهش میرسه

 8. منصوز :

  در خواب میدیدم که زیر درختی بودم یک عالمه گردو تو دستانم میگفتم وای ببینید چقد گردودارم خیلی خوشحال بودم ولی بدون پوست سبزی نداشت

 9. راضیه :

  سلام من باردار هستم خواب دیدم بعد از اینکه گردوها رو تکونده بودن من ب باغ رفتم همینطور ک غز باغ همسایه ب سمت باغ خودمون میرفتم هر جا نگاه میکردم گردو با پوست قهوه ای بود با خوشحالی جمع میکردم و ب مامانم میدادم ک برام نگه داره عروس همسایه ازینکه من چند تا گردو از باغ اونا برداشته بودم خیلی باهام دعوا میکرد و سرو صدا میداد وقتی برگشتمپیش مامانم ک ببینم چقدر گردو جمع کردم متوجه شدم ک من خیلی بیشتر از این حمع کردم از مامان پرسیدم گفت ک داده ب همون عروس همسایه من خیلی گریه کردم ب مامانم گفتم باید گردوهای منو پس بگیری صداش زدن تا بیاد گردوها رو بیاره من رفتم ک تونو نبینم بنظرتون تعبیرش چی میتونه باشه؟

 10. رویا :

  درود
  من دیشب خواب دیدم که روی درخت گردوی بدون پوست بود(مغز گردو)سفید و تمیز،می چیدم و به شوهرم میدادم می خورد،ممنون میشم تعبیرش رو بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

ارتباط با تلگرام

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها